DEVAMINI OKU
Dünyadaki kadın ve erkeğin eşitliğine inanan bir lider olan Mustafa Kemal Atatürk, kadınların hak ettikleri değeri görebilmeleri ve layık oldukları yaşam standartlarına kavuşabilmek için büyük işler ön plana koymuş ve eşitliğin ilk adımını 1934 senesinde kadınlara seçme ve seçilme hakkını vererek başlatmıştır. Böylelikle şirketimizdeki kadın çalışanlarımızın gününü en içten dileklerimizle kutladık. “Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.”
DEVAMINI OKU
RAMOS Firması üretiminin tamamını kendi tesislerinde özenle paketlediği fabrikalarının otomatik sarmal kepenk ihtiyaçları için Ogitek A.Ş ile çözüm ortağı oldu. Ogitek A.Ş olarak otomatik sarmal kepenk montajları eksiksiz bir şekilde tamamlandı.
DEVAMINI OKU
2015 yılında Osmaniye OSB’de 25 dönüm arazi üzerine kurulan Essel Selüloz ve Kâğıt Sanayi fabrikalarının perdeli bariyer ihtiyaçları için Ogitek A.Ş çalışmayı tercih etti. Almış oldukları montaj ve 7/24 servis hizmetinden oldukça memnuniyet duyduğunu belirten Essel Selülöz firma çalışanları doğru bir seçim yaptıklarını dile getirdi.
DEVAMINI OKU
Ogitek A.Ş olarak çalışanlarımız ile 2022 yılının ilk iş güvenliği eğitimini 10.01.2022 tarihinde tamamladık. pPersonellerimiz için şirket politikamızda olan hiçbir iş güvensiz yapılacak kadar acil ve önemli değildir doğrultusundaki eğitimi başarılı bir şekilde tamamlandık.
DEVAMINI OKU
Mesbaş A.Ş Mersin Serbest Bölge firmalarının otomatik sarmal kepenk ihtiyaçları için, Ogitek'in iş güvenliği deneyimlerinden faydalanarak Ogitek A.Ş kalitesiyle  yollarına devam ediyor. 
DEVAMINI OKU
Gübre sektörünün öncü kuruluşlarından Alp-Ateş Gübre, doğruluk, açıklık ve kaliteden ödün vermeksizin oluşturduğu kurumsal itibarı ile büyük bir sektörel güç yaratan Alp-Ateş Gübre firmalarının otomatik kapı ihtiyaçları için Ogitek A.Ş profesyonelliğinin yaratmış olduğu windroll active sarmal kepenk sistemini seçti.
DEVAMINI OKU
Ogitek A.Ş olarak siz değerli müşterilerimize daha profesyonel hizmet sağlayabilmek adına, servis ekiplerizin her hafta otomatik seksiyonel kapı, otomatik yükleme rampası, otomatik hızlı branda kapı eğitimleri son hız devem ediyor.
DEVAMINI OKU
Şenpiliç tesislerinde Avrupa Birliği standartlarındaki teknolojik ve hijyenik koşullarda üretilen piliç eti ürünlerinin satışı, yine Şenpiliç'in tüm Türkiye'ye hizmet veren kendi dağıtım kanallarıyla gerçekleştirilmektedir.
DEVAMINI OKU
Diy-mar inşaat Adana Kürkçüler Ceza İnfaz Kurumunun otomatik yana kayar bahçe kapısı motor ihtiyaçlarınında otomatik kayar kapı motoru olan porter 2000 ürününü seçerek Ogitek A.Ş ile çözüm ortağı oldu. 13 adet ürünün montajı sağlanarak eksiksiz bir şekilde teslim edildi.
DEVAMINI OKU
2004 yılında Çukurova’nın kalbi Adana’da kurulan Ertar Kimya; tarım ilacı, bitki besleme ürünleri ve bitki gelişim düzenleyicileri formülasyonu ve pazarlanması konularında faaliyet göstermektedir.
DEVAMINI OKU
Mahmut N. USLU tarafından kurulan Day Group, günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışında sayısız başarılı projeye imza atmıştır. Özellikle Türkmenistan’da faaliyet gösteren en eski Türk şirketi olarak bilinmektedir.
DEVAMINI OKU
Salt Cam 1 asırdan beri cam ticaretiyle uğraşan Türkiye'nin en eski cam firmalarından biridir. 1965 yılından beri Türkiye Şişe Cam fabrikalarının bayisidir. 1992 yılından itibaren şirketleşerek daha da kurumsal bir yapıya kavuşmuştur. Salt Camda Şişe Camdan sonra Ogitek A.Ş ile çalışmayı tercih etmiş fabrikalarının otomatik yana kayar kapı motorlarını 7/24 servis ağını Ogitek profesyonelliğine bıraktı.
DEVAMINI OKU
Atatürk’ün direktifleriyle 1935 yılında Türkiye İş Bankası tarafından kurulan Şişecam, 85 yılı aşan geçmişiyle Türkiye’nin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olmanın yanısıra ihtisaslaşma derecesi ve rekabet gücü yüksek faaliyetleriyle dünyanın en seçkin üreticileri arasında yer almaktadır.  Şişecam fabrikalarındaki sarmal kepenk ihtiyaçlarını profesyönellik arayışları sonucunda Ogitek A.Ş' ye teslim ettiler.
DEVAMINI OKU
Tezkim, Tezkim Strik Asit, Tezkim Tarımsal Kimya, Tez Tarım Lidaş olarak bir çok faaliyat kolu bulunan AOSB'deki fabrikaları için otomatik kapı ihtiyaçlarında güvenliğe oldukça önem veren firma sahipleri otomatik sarmal kepenk ihtiyaçları için OGİTEK A.Ş'nin geliştirmiş olduğu rüzgâra dayanıklı kepenkleri tercih etti. Windroll kepenkler, Windroll Active Windroll serisi üretimlerimiz rüzgâra dayanıklı olmalarıyla ön plana çıkmaktadır.
DEVAMINI OKU
Göktekin Enerji, Atlas Denim Tekstil’den sonra firmanın iştiraki olan Erbey Dokuma İplik fabrikası için de güneş enerji santrali projesi gerçekleştirdi. Erbey Dokuma İplik fabrikası için 2.078 kW kurulu güce sahip güneş enerji santralinde dünyanın lider invertör markası SolarEdge’in ürünleri ile birlikte Hanwha markalı güneş panelleri kullanıldı. Santralin 02.11.2020 tarihinde geçici kabulünün yapılması ile birlikte Erbey Dokuma İplik enerji ihtiyacının bir kısmını güneşten sağlamaya başladı. Erbey Dokuma İplik santralin PVC şerit perde , seksiyonel kapı ( endüstriyel kapı ) , yangın kapısı ihtiyaçları için Atlas Denimde yaşadıkları tecrübelerden dolayı Ogitek A.Ş yi Erden Dokuma İplik fabrikası için de tercih ettiler.
DEVAMINI OKU
Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Ogitek ile çalışmanın ne kadar doğru bir karar olduğunu diğer resmi kurumlarda da sıklıkla dile getirdiklerini Ogitek Yönetim Kurulu Başkası Ali İhsan Hasırcı' ya yaptıkları ziyarette anlattı. Otomatik Kollu Bariyer ihtiyaçlarını ve 7/24 servis hizmetini Ogitek A.Ş den almaktan mutluluk duyduklarını bilmek Ogitek A.Ş çalışanlarına gurur verdi.
DEVAMINI OKU
EMBA Elektrik Üretim A.Ş., Çinli Shanghai Electric Power Co., Ltd. (SEP), Avic-Intl Project Engineering Company ve yerel yatırımcılar tarafından ortak bir girişim olarak Türkiye’de 2.1 Milyar ABD Doları tutarında bir yatırım tutarına sahip 2x 660 MW’lık ithal kömür yakıtlı iki termik elektrik santrali geliştirmektedir. Emba Elektrik üretim A.Ş yumurtalık serbest bölgede kurulmakta olan termik santralin otomatiksarmal kepenk ihtiyaçlarını Ogitek A.Ş ye emanet etti.
DEVAMINI OKU
Adana Merkez Bankası covid-19 önlemleri için Ogitek A.Ş den temassız giriş sağlayan 90 derece kapı otomasyon montajı için Ogitek satış sorumlularıyla anlaşma sağladı. Temassız giriş sağlayan 90 derece kapı motoru montajları tamamlandıktan sonra Adana Merkez Bankası satın alma sorumluları, bu kapı tipinin kendileri için çok büyük bir rahatlık olduğunu dile getirdi.
DEVAMINI OKU
Ambalaj ve izolasyon sektöründe kaliteli ve çevreci yaşam alanları sunan ELİTAŞ GRUP, 2013 yılından bu yana çözüme odaklı bir anlayışla müşteri memnuniyetini sağlamayı daima başarıyor ve yükselen çizgisini koruyor. Fabrikalarının otomatik sarmal kepenk ve fabrika girişinde bulunan giriş kapısında yana kayar kapı motoru için Ogitek A.Ş kalitesini seçti. Elitaş grupla çalışmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Ogitek satış pazarlama sorumlusu Ramazan Bey, 7/24 teknik servis hizmeti sağlayacağımızın sözünü verdi.
WhatsApp ile arayın
WhatsApp
Messenger ile yardım alın
Online Alışveriş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım