DEVAMINI OKU
1992 yılından bu yana soğutma sektöründe hizmet veren firmamız , soğutma cihazları üretiminde ve soğuk hava depoları kurulumunda 20 yılı aşkın bir deneyime sahip , hızla büyüyerek sektörün saygın isimlerinden biri olmuştur. ÖZDE SOĞUTMA, Endüstriyel tip Seksiyonel Kapı İhtiyaçları için Ogitek Kalitesini tercih etti
DEVAMINI OKU
Bir Limak Holding kuruluşu olan Limkon Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.; meyve suyu konsantresi, meyve püresi, salça ve her çeşit meyve bazlı ürün işlemek amacıyla Nisan 2007’de faaliyete geçmiştir. Dünya markaları ve ulusal onlarca markayı müşterileriyle buluşturan LİMKON, Yoğun Müşteri ziyaretinin olduğu mağaza kapılarında 7/24 teknik servis hizmeti sağlayan Ogitek A.Ş. yi tercih etti .
DEVAMINI OKU
Sarteks Makina Sanayi Ve Ticaret A.ş. Seksiyonel Kapı İhtiyaçları İçin Ogitek A.ş. Kalitesini Tercih Etti .
Uzun yıllardır Elektrik-Elektromekanik sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen Transformatör Elektromekanik Yağlı ve Kuru üzere Güç, Dağıtım ve Özel Sargılı Transformatörleri alanında faaliyet gösteren, güçlü ve saygın bir teknoloji firmasıdır. Ana faaliyet alanı Yağlı ve Kuru Ti
DEVAMINI OKU
Uzun yıllardır Elektrik-Elektromekanik sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef olarak belirleyen Transformatör Elektromekanik Yağlı ve Kuru üzere Güç, Dağıtım ve Özel Sargılı Transformatörleri alanında faaliyet gösteren, güçlü ve saygın bir teknoloji firmasıdır. Ana faaliyet alanı Yağlı ve Kuru Tip Dağıtım Transformatörü, Güç Transformatörü ve Özel Sargılı Transformatör imalatlarını; TSE, CE, SONCAP, ICMET, KEMA, TS 267, CEI/IEC 60076, BS 171, ANSI, ISO 17025, ISO90001, ISO14001, ISO18001, ISO50001 kalite, tasarım ve imalat standartları ile aylık 750 adet üretim kapasitesi ile gerçekleştiren Beta Transformatör , Ogitek A.Ş. yi tercih etti .
Bir su bazlı polimer üreticisi olan Agakim , 1987 den beri kaliteli hizmet vermektedir . Kendi hizmet anlayışları gibi bir hizmet  arayışındalardı  ve doğru olanın Ogitek A.ş. olduğunu söylediler ... AGAKİM KİMYA Sanayi Ve Ticaret A.ş. Şerit pvc perde İhtiyaçları için Ogitek Kalitesini tercih etti
DEVAMINI OKU
Bir su bazlı polimer üreticisi olan Agakim , 1987 den beri kaliteli hizmet vermektedir . Kendi hizmet anlayışları gibi bir hizmet arayışındalardı ve doğru olanın Ogitek A.ş. olduğunu söylediler ... AGAKİM KİMYA Sanayi Ve Ticaret A.ş. Şerit pvc perde İhtiyaçları için Ogitek Kalitesini tercih etti
Karbontürk Enerji , Bahçe kapısı ve bahçe kapısı motoru ihtiyaçları için Ogitek A.ş. yi tercih etti
DEVAMINI OKU
Karbontürk Enerji , Bahçe kapısı ve bahçe kapısı motoru ihtiyaçları için Ogitek A.ş. yi tercih etti
1979 yılında Abdulkadir BÜYÜKKARDEŞ tarafından kurulmuş olan UR-SA Plastik Ambalaj ve Tekstil A.Ş., kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 yıl boyunca, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutma anlayışı ile sosyal sorumluluk ve çevreye saygı i
DEVAMINI OKU
1979 yılında Abdulkadir BÜYÜKKARDEŞ tarafından kurulmuş olan UR-SA Plastik Ambalaj ve Tekstil A.Ş., kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 yıl boyunca, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kalite standartlarını her zaman en yüksek seviyede tutma anlayışı ile sosyal sorumluluk ve çevreye saygı ilkelerinden ödün vermeden üretim faaliyetlerine devam etmekte olan, ülkemizin köklü entegre üretim tesislerinden birisi olup, üretim ve sanayicilikte edinmiş olduğu 30 yıllık birikimin haklı gururunu yaşayarak, geleceğe güvenle bakmaktadır . 30 yıllık tecrübeleriyle Ogitek A.ş. nin yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip etmesine güvenerek Otomatik kapı ihtiyaçları için en doğru adres olduğunu belirttiler .
ADANA TİCARET ODASI , HGS VE BARİYER İHTİYAÇLARI İÇİN OGİTEK A.Ş. KALİTESİNE GÜVENDİ .
DEVAMINI OKU
ADANA TİCARET ODASI , HGS VE BARİYER İHTİYAÇLARI İÇİN OGİTEK A.Ş. KALİTESİNE GÜVENDİ .
Adana’nın en köklü perakende markalarından biri olan Gizerler, 1954 yılından bu yana hizmet verdiği sektörler ve açtığı mağazalarla günden güne büyümeye devam ediyor.
Bugün dayanıklı tüketimde perakende beyaz eşya, gsm, hazır giyim, sigorta, otomotiv, inşaat ve sektörlerinde faaliyet gösteren Gizer
DEVAMINI OKU
Adana’nın en köklü perakende markalarından biri olan Gizerler, 1954 yılından bu yana hizmet verdiği sektörler ve açtığı mağazalarla günden güne büyümeye devam ediyor. Bugün dayanıklı tüketimde perakende beyaz eşya, gsm, hazır giyim, sigorta, otomotiv, inşaat ve sektörlerinde faaliyet gösteren Gizerler Grup şirketlerinin ilki olan Gizerler DTM, toplam 148 çalışanıyla Adana’nın farklı bölgelerinde yer alan 11 mağazası ve Osmaniye ilinde hizmet vermektedir. Dünya markaları ve ulusal onlarca markayı müşterileriyle buluşturan Gizerler, Yoğun Müşteri ziyaretinin olduğu mağaza kapılarında 7/24 teknik servis hizmeti sağlayan Ogitek A.Ş. yi tercih etti .
DEVAMINI OKU
Dağ Tekstil Fotosel Kapı İhtiyaçları İçin Ogitek A.ş. Kalitesini Tercih Etti .
DEVAMINI OKU
1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan 4500m2 alanda son teknoloji makina ve ekipmanlarla gücüne güç katan Tuyanlar fabrikalarında Kepenk ihtiyaçları için Ogitek A.Ş çalışmayı tercih etti. Almış oldukları montaj ve 7/24 servis hizmetinden oldukça memnuniyet duyduğunu belirten TUYANLAR firma çalışanları doğru bir seçim yaptıklarını dile getirdi.
DEVAMINI OKU
2001 yılında Eskişehir de kurulan Türkiye’nin lider yapı kimyasalları firmalarından Kyk yapı kimyasalları ; Eskişehir, Samsun, Adana ve Diyarbakır üretim tesislerinde yıllık 600 bin ton üretim kapasitesi ile Türkiye genelinde Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Samsun Bölge Müdürlükleri ile hizmet vererek, dağıtım, perakende ve uygulama yapan 270 ana bayi, 1.000 tali bayisi ile ürünlerinin yurt genelinde penetrasyonunu sağlamaktadır . Kyk Yapı Kimyasalları fabrikalarındaki Sarmal Kepenk ve Windroll Rüzgara Dayanıklı Kepenk Sistemleri ihtiyaçlarını profesyönellik arayışları sonucunda Ogitek A.Ş' ye teslim ettiler.
DEVAMINI OKU
Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Sharabatı Denim Jnr Mensucat Tesisleri Sarmal Kepenk İhtiyaçlarında 7/24 teknik servis hizmeti sağlayan Ogitek A.ş.'yi Tercih Ettiler .
DEVAMINI OKU
Dünyadaki kadın ve erkeğin eşitliğine inanan bir lider olan Mustafa Kemal Atatürk, kadınların hak ettikleri değeri görebilmeleri ve layık oldukları yaşam standartlarına kavuşabilmek için büyük işler ön plana koymuş ve eşitliğin ilk adımını 1934 senesinde kadınlara seçme ve seçilme hakkını vererek başlatmıştır. Böylelikle şirketimizdeki kadın çalışanlarımızın gününü en içten dileklerimizle kutladık. “Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.”
DEVAMINI OKU
RAMOS Firması üretiminin tamamını kendi tesislerinde özenle paketlediği fabrikalarının otomatik sarmal kepenk ihtiyaçları için Ogitek A.Ş ile çözüm ortağı oldu. Ogitek A.Ş olarak otomatik sarmal kepenk montajları eksiksiz bir şekilde tamamlandı.
DEVAMINI OKU
2015 yılında Osmaniye OSB’de 25 dönüm arazi üzerine kurulan Essel Selüloz ve Kâğıt Sanayi fabrikalarının perdeli bariyer ihtiyaçları için Ogitek A.Ş çalışmayı tercih etti. Almış oldukları montaj ve 7/24 servis hizmetinden oldukça memnuniyet duyduğunu belirten Essel Selülöz firma çalışanları doğru bir seçim yaptıklarını dile getirdi.
DEVAMINI OKU
Ogitek A.Ş olarak çalışanlarımız ile 2022 yılının ilk iş güvenliği eğitimini 10.01.2022 tarihinde tamamladık. pPersonellerimiz için şirket politikamızda olan hiçbir iş güvensiz yapılacak kadar acil ve önemli değildir doğrultusundaki eğitimi başarılı bir şekilde tamamlandık.
DEVAMINI OKU
Mesbaş A.Ş Mersin Serbest Bölge firmalarının otomatik sarmal kepenk ihtiyaçları için, Ogitek'in iş güvenliği deneyimlerinden faydalanarak Ogitek A.Ş kalitesiyle  yollarına devam ediyor. 
DEVAMINI OKU
Gübre sektörünün öncü kuruluşlarından Alp-Ateş Gübre, doğruluk, açıklık ve kaliteden ödün vermeksizin oluşturduğu kurumsal itibarı ile büyük bir sektörel güç yaratan Alp-Ateş Gübre firmalarının otomatik kapı ihtiyaçları için Ogitek A.Ş profesyonelliğinin yaratmış olduğu windroll active sarmal kepenk sistemini seçti.
DEVAMINI OKU
Ogitek A.Ş olarak siz değerli müşterilerimize daha profesyonel hizmet sağlayabilmek adına, servis ekiplerizin her hafta otomatik seksiyonel kapı, otomatik yükleme rampası, otomatik hızlı branda kapı eğitimleri son hız devem ediyor.
WhatsApp ile arayın
WhatsApp
Messenger ile yardım alın
Online Alışveriş
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım